Menu

Beschrijving

Luxe lijndienst bus Amsterdam <> Praag (retour)

Luxe lijndienst bus tussen Amsterdam en Praag. Voor iedereen die veilig, comfortabel en goedkoop naar vele steden in Duitsland, Tsjechië, Slowakije of Hongarije wil reizen. Boek nu online uw ticket. Wij informeren u graag verder!

 In de bus is een dvd-speler en er zijn drankjes te koop. De bussen voldoen aan alle strenge Europese veiligheidsnormen. De maatschappij RegioJet® is een van de grootste buslijndiensten van Europa en verzorgt al meer dan 10 jaar lijndiensten door heel Europa.

Naar Praag en vele andere steden in Tsjechië met de bus!

Lijndienst van Amsterdam naar Praag
  • Opstappen in Amsterdam, Breda, Eindhoven, Rotterdam, Utrecht en Venlo.
  • Dagelijks vertrek!
  • Geen boekingskosten!
  • Veilig, comfortabel en goedkoop !
  • Beste prijs garantie!

Standaard kortingen:

RegioJet lijndienst

Er zijn diverse kortingen mogelijk, gebaseerd op leeftijd, aantal reizigers, vroegboeken en op seizoen, informeer naar de mogelijkheden! Vraag naar de voorwaarden.

  • jongeren tot 26 jaar: 10% korting
  • senioren vanaf 60 jaar: 10 % korting
  • kinderen jonger dan 15 jaar: 50% korting

Extra kortingen:

Geldig voor een beperkt aantal stoelen per bus. Niet mogelijk om te combineren met andere kortingen.

  • "first minute": korting, beperkt aantal stoelen, tot 30 % korting als je meer dan 30 dagen voor vertrek boekt
  • "last minute": korting, beperkt aantal stoelen, tot 50 % korting, bel 024 37 39 350

De tickets boeken:

  • De tickets kunnen online of telefonisch geboekt worden. U ontvangt van ons een bevestiging/e-ticket per e-mail. Betaling gaat via factuur.
  • U kunt de tickets ook boeken bij ons op kantoor. Betaling alleen in contanten. Graag vooraf even bellen a.u.b.
  • Is de datum van de terugreis nog niet helemaal duidelijk? U kunt dan een open retour ticket boeken. Dat betekent dat de datum voor de terugreis voorlopig open blijft. U heeft dan de mogelijkheid om binnen een jaar de terugreis telefonisch, via email of door login te boeken.

Ook voor groepen

Heeft u een groep die naar Duitsland of naar Tsjechië wil met de bus? Vraag dan bij ons een maatwerk offerte aan.

Ook meenemen van fiets, ski's of extra bagage mogelijk

Wilt u uw fiets, ski's of extra bagage meenemen in de bus? Dat kan! Er is in iedere bus een beperkte hoeveelheid vrij voor uw extra bagage. Er zijn wel een aantal belangrijke aanvullende voorwaarden van toepassing. Voor de prijs hoeft u het niet te laten. Een fiets meenemen is al mogelijk vanaf 8 euro! Vraag naar de mogelijkheden.

Het reisschema Amsterdam » Praag Fun and relax

Dienstregeling Amsterdam- Utrecht - Rotterdam - Breda - Eindhoven - Venlo - Düsseldorf - Köln am Rhein - Bonn - Frankfurt am Main - Würzburg - Nürnberg - Plzeň - Praha geldig van 1.12.15 do 5.11.19

HALTES vertrekdagen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Amsterdam, Amsterdam - P+R Zeeburg, busparking 13:20
Utrecht, P+R Westraven, Griffioenlaan 1 14:00
Rotterdam, Conradstraat/Weena 14:50
Breda, CS, Stationslaan, International bus stop 15:40
Eindhoven, Hoek PTT, Post Stationweg 16:40
Venlo, Venlo, P+R Kaldenkerkerweg (De Koel) 17:50
Düsseldorf, Düsseldorf, Hbf., Worringer Str. 18:50
Köln am Rhein, Köln am Rhein, u ZOO Riehlerstrasse, busparkeerplaats 19:50
Bonn, Bonn, Thomastrasse 20:30
Frankfurt am Main, Frankfurt am Main, Flg.,Terminal 1 22:35
Frankfurt am Main, Hbf. Südseite, Pforzheimer Straße 23:05
Würzburg, Würzburg, Bismarckstrasse 00:35
Nürnberg, Nürnberg, Flughafen 02:00
Nürnberg, Nürnberg, ZOB, Bahnhofstrasse 02:20
Plzen Plzen, CAN, st. 1 05:05
Praha Praha, ÚAN Florenc, st. 2 06:30
vertrekdagen 1 = maandag, 2 = dinsdag, 3 = woensdag, 4 = donderdag, 5 = vrijdag, 6 = zaterdag, 7 = zondag

Het reisschema Praag » Amsterdam luxe bussen

Dienstregeling Praha - Plzen - Nürnberg - Würzburg - Frankfurt am Main - Bonn - Köln am Rhein - Düsseldorf - Venlo - Eindhoven - Breda - Rotterdam - Utrecht - Amsterdam geldig van 09/09/14 tot 13/12/15

HALTES vertrekdagen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Praha Praha, ÚAN Florenc, st. 2 23:00
Plzen Plzen, CAN, st. 1 00:20
Nürnberg, Nürnberg, ZOB, Bahnhofstrasse 03:05
Nürnberg, Nürnberg, Flughafen 03:20
Würzburg, Würzburg, Bismarckstrasse 04:25
Frankfurt am Main, Hbf. Südseite, Pforzheimer Straße 06:05
Frankfurt am Main, Frankfurt am Main, Flg.,Terminal 1 06:35
Bonn, Bonn, Thomastrasse 08:50
Köln am Rhein, Köln am Rhein, u ZOO Riehlerstrasse, busparkeerplaats 09:20
Düsseldorf, Düsseldorf, Hbf., Worringer Str. 10:00
Venlo, Venlo, P+R Kaldenkerkerweg (De Koel) 11:05
Eindhoven, Hoek PTT, Post Stationweg 12:05
Breda, CS, Stationslaan, International bus stop 13:05
Rotterdam, Conradstraat/Weena 13:50
Utrecht, P+R Westraven, Griffioenlaan 1 14:40
Amsterdam, Amsterdam - P+R Zeeburg, busparking 15:20
  • vertrekdagen 1 = maandag, 2 = dinsdag, 3 = woensdag, 4 = donderdag, 5 = vrijdag, 6 = zaterdag, 7 = zondag
  • Touringcars klasse fun&relax: met meest luxueuze touringcars - per stoel een touch screen, stopcontact 230 V, diverse kranten, tijdschriften en gratis warme dranken, gekoelde dranken en snacks (tegen betaling), WIFI in Tsjechië
  • Aanvullende transfers

    Aanvullende transfers vanuit Praag naar diverse bestemmingen

    • in Tsjechië (o.a. Brno, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Banská Bystrica),
    • in Slowakije (o.a. Bratislava, Košice, Lučenec, Nitra, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Rožňava, Ružomberok, Trenčín, Zvolen, Žilina)
    • en in Hongarije (o.a. Boedapest en Györ).

    Graag even contact opnemen met ons als u een aanvullende transfer wenst of eventueel interesse aangeven bij "speciale verzoeken" in stap 3.

    Opties & extra's

    Extra (algemeen)

    open retour ticket

    open retour ticket, prijs vanaf €0

    Kies het aantal tickets met open retour datum voor de terugreis. Het in stap 1 gekozen retourdatum vervalt in dit geval. U kunt de retourdatum binnen 1 jaar (o.b.v. beschikbaarheid) via email of telefonisch bij ons boeken.

    Kortingen & aanbiedingen

    korting i.v.m. geen boekingskosten

    korting i.v.m. geen boekingskosten, prijs vanaf €-20

    Voor boeken van tickets rekenen we geen boekingskosten, vandaar dat we hier een correctiekorting geven. Deze optie wordt automatisch toegevoegd aan de boeking.



    Verzekeringen

    reisverzekeringen van De Europeesche

    Reis of annulerings verzekering, prijs online uit te rekenen

    Wij adviseren een reisverzekering af te sluiten, dit kan o.a. bij De Europeesche Verzekeringen. Wilt u een annuleringsverzekering afsluiten? Dit dient te gebeuren binnen 7 dagen na boekingsdatum. Een reisverzekering zelf online afsluiten bij De Europeesche.

    Kaart

    Bekijk kaart

    Bekijk de kaart met details

    Video

    Data & Prijzen

    Beschikbare data

    Exclusief:

    • Toeslag voor extra bagage (o.a. fiets)
    • Koffie, thee, soep en fris onderweg

    Snelle feiten & cijfers

    • prijs : €60 per persoon
    • Reistype :
      Transfers Transfer
    • Comfort :
      comfort comfort comfort comfort comfort
    • Nivo :
      grade grade grade grade grade
    • Reisbegeleiding :
      reisbegeleiding gids/chauffeur gids/chauffeur
    • Duur : 17 uur
    • Categorieen :
      • bustickets bustickets

    Soortgelijke tours

    image

    Bus van Amsterdam naar Praag enkele reis

    Nederland, Tsjechië (enkele reis)

    Luxe lijndienst naar Duitsland, Tsjechië, Slowakije en Hongarije. Voor iedereen die veilig, comfortabel en goedkoop naar vele steden in Duitsland, Tsjechië, Slowakije of...

    Categorieën:
    • bustickets bustickets