Menu

Beschrijving

Busticket Nederland naar Tsjechië

Luxe lijndienst bus tussen Nederland en Praag en vele andere steden in Tsjechië. Er zijn verschillende opstapplekken in Nederland, o.a. Amsterdam, Breda, Eindhoven, Rotterdam, Utrecht en Venlo. Voor iedereen die veilig, comfortabel en goedkoop naar populaire steden in Duitsland, Tsjechië, Slowakije of Hongarije wil reizen. Boek nu online uw busticket. Wij informeren u graag verder!

 In de bus is een dvd-speler en er zijn drankjes te koop. De bussen voldoen aan alle strenge Europese veiligheidsnormen. De maatschappij RegioJet® is een van de grootste buslijndiensten van Europa en verzorgt al meer dan 10 jaar lijndiensten door heel Europa.

Lijndienst van Nederland naar Praag

Naar Praag en vele andere steden in Tsjechië met de bus!

  • Opstappen in Amsterdam, Breda, Eindhoven, Rotterdam, Utrecht en Venlo.
  • Dagelijks vertrek
  • Geen boekingskosten
  • Veilig, comfortabel en goedkoop!

Prijzen

Er zijn verschillende kortingstarieven mogelijk. Deze zijn afhankelijk van het aantal nog beschikbare plekken in de bus, en van het tijdstip van boeken. De prijzen variëren van €39 tot €59.

Tickets boeken

  • De tickets kunnen online of telefonisch geboekt worden. U ontvangt van ons een bevestiging/e-ticket per e-mail. Veilig online betalen kan via een betaallink die wij meezenden met de reservering van het ticket.
  • U kunt de tickets ook boeken bij ons op kantoor. Betaling alleen in contanten, pinnen is niet mogelijk. Graag vooraf even bellen.

Ook voor groepen

Heeft u een groep die naar Duitsland of naar Tsjechië wil met de bus? Vraag dan bij ons een maatwerk offerte aan.

Ook meenemen van fiets, ski's of extra bagage mogelijk

Wilt u uw fiets, ski's of extra bagage meenemen in de bus? Dat kan! Er is in iedere bus een beperkte hoeveelheid vrij voor uw extra bagage. Er zijn wel een aantal belangrijke aanvullende voorwaarden van toepassing. Voor de prijs hoeft u het niet te laten. Een fiets meenemen is al mogelijk vanaf 8 euro! Vraag naar de mogelijkheden.

Aanvullende transfers

Aanvullende transfers vanuit Praag naar diverse bestemmingen

  • in Tsjechië (o.a. Brno, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Banská Bystrica),
  • in Slowakije (o.a. Bratislava, Košice, Lučenec, Nitra, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Rožňava, Ružomberok, Trenčín, Zvolen, Žilina)
  • en in Hongarije (o.a. Boedapest en Györ).

Graag even contact opnemen met ons als u een aanvullende transfer wenst of eventueel interesse aangeven bij "speciale verzoeken" in stap 3.

Reisschema Amsterdam » Praag

luxe bussenDienstregeling Amsterdam- Utrecht - Rotterdam - Breda - Eindhoven - Venlo - Düsseldorf - Köln am Rhein - Bonn - Frankfurt am Main - Würzburg - Nürnberg - Plzeň - Praha geldig van 18/04/16 tot 05/11/19

HALTES
Amsterdam, P+R Zeeburg, busparking 13:30
Utrecht, P+R Westraven, Griffioenlaan 1 14:10
Rotterdam, Conradstraat/Weena 15:00
Breda, Centraal Station, Stationslaan, International bus stop 15:50
Eindhoven, Hoek PTT, Post Stationweg 16:50
Venlo, P+R Kaldenkerkerweg (De Koel) 18:00
Düsseldorf, Hauptbahnhof., Worringer Str. 19:00
Köln/Bonn Flughafen, Terminal 2 20:00
Bonn, Marie-Kahle-Allee 20:40
Frankfurt am Main, Flughafen, Terminal 1 22:45
Frankfurt am Main, Hauptbahnhof Südseite, Pforzheimer Straße 23:15
Würzburg, Bismarckstrasse 00:45
Nürnberg, ZOB, Bahnhofstrasse 02:20
Plzeň, CAN, st. 1 05:05
Praha, ÚAN Florenc, st. 2 06:30

Opties & extra's

Kortingen & aanbiedingen

korting i.v.m. geen boekingskosten

korting i.v.m. geen boekingskosten, prijs vanaf €-20

Voor boeken van tickets rekenen we geen boekingskosten, vandaar dat we hier een correctiekorting geven. Deze optie wordt automatisch toegevoegd aan de boeking.



Verzekeringen

reisverzekeringen van De Europeesche

Reis of annulerings verzekering, prijs online uit te rekenen

Wij adviseren een reisverzekering af te sluiten, dit kan o.a. bij De Europeesche Verzekeringen. Wilt u een annuleringsverzekering afsluiten? Dit dient te gebeuren binnen 7 dagen na boekingsdatum. Een reisverzekering zelf online afsluiten bij De Europeesche.

Kaart

Bekijk kaart

Bekijk de kaart met details

Video

Data & Prijzen

Beschikbare data

  • jan

     

  • feb

     

  • mrt

     

  • apr

     

Inclusief:
  • Ticket
  • Geen boekingskosten!

Exclusief:

  • Toeslag voor extra bagage (o.a. fiets)
  • Koffie, thee, soep en fris onderweg

Snelle feiten & cijfers

  • prijs : €39 per persoon
  • Reistype :
    Transfers Transfer
  • Comfort :
    comfort comfort comfort comfort comfort
  • Nivo :
    grade grade grade grade grade
  • Reisbegeleiding :
    reisbegeleiding gids/chauffeur gids/chauffeur
  • Duur : 17 uur
  • Categorieen :
    • bustickets bustickets

Soortgelijke tours