Bestemmingen

Naar Praag en vele andere steden in Tsjechië met de bus!

Luxe lijndienst van Nederland naar PraagLuxe lijndienst bus tussen Nederland en Praag en vele andere steden in Tsjechië. Er zijn verschillende opstapplekken in Nederland, o.a. Amsterdam, Breda, Eindhoven, Rotterdam, Utrecht en Venlo. De busreis is niet alleen voor studenten maar voor iedereen die veilig, comfortabel en goedkoop naar vele steden in Duitsland, Tsjechië, Slowakije of Hongarije wil reizen. De tickets zijn ook vanuit Tsjechië naar Nederland te boeken. Boek nu online uw ticket. Wij informeren u graag verder! De bussen voldoen aan alle strenge Europese veiligheidsnormen. De maatschappij RegioJet® (voorheen Studentagency®) is een van de grootste buslijndiensten van Europa. Ze verzorgen al meer dan 10 jaar lijndiensten door heel Europa.

  • Opstappen in Amsterdam, Breda, Eindhoven, Rotterdam, Utrecht en Venlo.
  • Opstappen in Brussel of Luxemburg.
  • Dagelijks vertrek!
  • Geen boekingskosten!
  • Veilig, comfortabel en goedkoop!
  • Beste prijs garantie!

Kortingen:

Er zijn diverse kortingen mogelijk, gebaseerd op leeftijd, aantal geboekte reizigers, tijdstip van boeken (vroeg boeken of last minute) en op seizoen, informeer naar de mogelijkheden! Vraag naar de voorwaarden.

  • jongeren tot 26 jaar: 10% korting
  • senioren vanaf 60 jaar: 10 % korting
  • kinderen jonger dan 15 jaar: 50% korting
  • “first minute”: korting, beperkt aantal stoelen, tot 30 % korting als je meer dan 30 dagen voor vertrek boekt. Geldig voor een beperkt aantal stoelen per bus. Niet mogelijk om te combineren met andere kortingen.
  • “last minute”: korting, beperkt aantal stoelen, tot 50 % korting. Geldig voor een beperkt aantal stoelen per bus. Niet mogelijk om te combineren met andere kortingen. Bel 024 37 39 350 tijdens kantooruren.Er zijn diverse kortingen mogelijk, gebaseerd op leeftijd, aantal reizigers en op seizoen, informeer naar de mogelijkheden!

Ook voor groepen

Heeft u een groep die naar Duitsland of naar Tsjechië wil reizen met de bus? Vraag dan bij ons een maatwerk offerte aan.

Ook meenemen fiets, ski’s of extra bagage mogelijk

Wilt u uw fiets, ski’s of extra bagage meenemen in de bus? Dat kan! Er is in iedere bus een beperkte hoeveelheid vrij voor uw extra bagage. Er zijn wel een aantal belangrijke aanvullende voorwaarden van toepassing. Voor de prijs hoeft u het niet te laten. Een fiets meenemen is al mogelijk vanaf 6 euro! Vraag naar de mogelijkheden.

  • Naar Praag met de bus!
  • Dagelijks vertrek!
  • Geen boekingskosten!
  • Veilig, comfortabel en goedkoop!
  • Beste prijs garantie!

De tickets boeken:

  • De tickets kunnen online of telefonisch geboekt worden. U ontvangt van ons een bevestiging/e-ticket per e-mail. Betaling gaat via factuur.
  • U kunt de tickets ook boeken bij ons op kantoor. Betaling per internet bankieren of in contanten. Graag vooraf even bellen a.u.b.

Dienstregeling NL

Reisschema Amsterdam » Praag

Het reisschema Amsterdam » Praag Fun and relax

Dienstregeling Amsterdam- Utrecht – Rotterdam – Breda – Eindhoven – Venlo – Düsseldorf – Köln am Rhein – Bonn – Frankfurt am Main – Würzburg – Nürnberg – Plzeň – Praha geldig van 1.12.15 do 5.11.19

HALTES vertrekdagen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Amsterdam,
Amsterdam – P+R Zeeburg, busparking
13:20
Utrecht,

P+R Westraven, Griffioenlaan 1
14:00
Rotterdam,

Conradstraat/Weena
14:50
Breda,

CS, Stationslaan, International bus stop
15:40
Eindhoven,

Hoek PTT, Post Stationweg
16:40
Venlo,

Venlo, P+R Kaldenkerkerweg (De Koel)
17:50
Düsseldorf,

Düsseldorf, Hbf., Worringer Str.
18:50
Köln am Rhein,

Köln am Rhein, u ZOO Riehlerstrasse, busparkeerplaats
19:50
Bonn,

Bonn, Thomastrasse
20:30
Frankfurt am Main,

Frankfurt am Main, Flg.,Terminal 1
22:35
Frankfurt am Main,

Hbf. Südseite, Pforzheimer Straße
23:05
Würzburg,

Würzburg, Bismarckstrasse
00:35
Nürnberg,

Nürnberg, Flughafen
02:00
Nürnberg,

Nürnberg, ZOB, Bahnhofstrasse
02:20
Plzen

Plzen, CAN, st. 1
05:05
Praha

Praha, ÚAN Florenc, st. 2
06:30
vertrekdagen 1 = maandag, 2 = dinsdag, 3 = woensdag, 4 = donderdag, 5 = vrijdag, 6 = zaterdag, 7 = zondag

Het reisschema Praag » Amsterdam luxe bussen

Dienstregeling Praha – Plzen – Nürnberg – Würzburg – Frankfurt am Main – Bonn – Köln am Rhein – Düsseldorf – Venlo – Eindhoven – Breda – Rotterdam – Utrecht – Amsterdam geldig van 09/09/14 tot 13/12/15

HALTES vertrekdagen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Praha

Praha, ÚAN Florenc, st. 2
23:00
Plzen

Plzen, CAN, st. 1
00:20
Nürnberg,

Nürnberg, ZOB, Bahnhofstrasse
03:05
Nürnberg,

Nürnberg, Flughafen
03:20
Würzburg,

Würzburg, Bismarckstrasse
04:25
Frankfurt am Main,

Hbf. Südseite, Pforzheimer Straße
06:05
Frankfurt am Main,

Frankfurt am Main, Flg.,Terminal 1
06:35
Bonn,

Bonn, Thomastrasse
08:50
Köln am Rhein,

Köln am Rhein, u ZOO Riehlerstrasse, busparkeerplaats
09:20
Düsseldorf,

Düsseldorf, Hbf., Worringer Str.
10:00
Venlo,

Venlo, P+R Kaldenkerkerweg (De Koel)
11:05
Eindhoven,

Hoek PTT, Post Stationweg
12:05
Breda,

CS, Stationslaan, International bus stop
13:05
Rotterdam,

Conradstraat/Weena
13:50
Utrecht,

P+R Westraven, Griffioenlaan 1
14:40
Amsterdam,

Amsterdam – P+R Zeeburg, busparking
15:20
  • vertrekdagen 1 = maandag, 2 = dinsdag, 3 = woensdag, 4 = donderdag, 5 = vrijdag, 6 = zaterdag, 7 = zondag
  • Touringcars klasse fun&relax: met meest luxueuze touringcars – per stoel een touch screen, stopcontact 230 V, diverse kranten, tijdschriften en gratis warme dranken, gekoelde dranken en snacks (tegen betaling), WIFI in Tsjechië

Aanvullende transfers

Aanvullende transfers vanuit Praag naar diverse bestemmingen

  • in Tsjechië (o.a. Brno, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Banská Bystrica),
  • in Slowakije (o.a. Bratislava, Košice, Lučenec, Nitra, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Rožňava, Ružomberok, Trenčín, Zvolen, Žilina)
  • en in Hongarije (o.a. Boedapest en Györ).

Graag even contact opnemen met ons als u een aanvullende transfer wenst of eventueel interesse aangeven bij “speciale verzoeken” in stap 3.

Graag even contact opnemen met ons als u een aanvullende transfer wenst of eventueel interesse aangeven bij “speciale verzoeken” in stap 3. van het boekingsformulier

Dienstregeling BE

Het reisschema Brussel » Praag

Dienstregeling Londen – Brussel – Luxemburg – Plzeň – Praha geldig van 01/12/15 tot 17/04/16.

Reisschema Brussel » Praag

HALTES
Brussel,

Gare du Nord, busparking
18:30
Luxemburg,

Nádraží CFL, nást. 13-16
21:30
Plzeň,

Plzeň, CAN, st. 1
05:00
Praag,

ÚAN Florenc, st. 2
06:25

Reisschema Praag » Brussel

HALTES
Praag,

ÚAN Florenc, st. 2
17:30
Plzeň,

CAN, st. 1
19:00
Luxemburg,

Nádraží CFL, nást. 13-16
02:40
Brussel,

Gare du Nord, busparking
05:30

Aanvullende transfers vanuit Praag

Aanvullende transfers vanuit Praag naar diverse bestemmingen in Tsjechië (o.a. Brno, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Banská Bystrica), in Slowakije (o.a. Bratislava, Košice, Lučenec, Nitra, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Rožňava, Ružomberok, Trenčín, Zvolen, Žilina) en in Hongarije (o.a. Boedapest en Györ). Graag even contact opnemen met ons als u een aanvullende transfer wenst.

Stel een vraag

 
 

Verification